دو ومیدانی

مریم سلطانی، ملی پوش تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین:

مریم سلطانی، بانوی ملی پوش تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولین در ماده پرتاب نیزه است که موفق شد در رقابت های دوومیدانی آسیا و اقیانوسیه برای ایران کسب سهمیه کند.

علی الفت نیا، ملی پوش تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین:

علی الفت نیا، ملی پوش تیم دوومیدانی است که از رقابت های جهانی قطر موفق به کسب نشان نقره در ماده پرش طول شد.

رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین:

علی اصغرهادی زاده، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از شناسایی ورزشکاران مستعد زیر 17 سال در خلال برگزاری رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

با قهرمانی تیم دوومیدانی خراسان رضوی،

نخستین دوره رقابت های رقابت های قهرمانی کشور جوانان دارای معلولیت زیر 17 سال، در بخش بانوان، عصر دیروز در مجموعه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

دارنده نشان طلای مسابقات جهانی قطر:

سیامک صالح فرج زاده، ملی پوش تیم دوو میدانی است که از مسابقات جهانی قطر موفق به کسب نشان طلا در ماده پرتاب وزنه شد و این روزها برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی آماده می شود.

به منظور معرفی تیم ملی اعزامی به بازی های پارالمپیک ریو؛

دوومیدانی کاران جانباز و معلول با شرکت در رقابت های باشگاهی انتخابی تیم ملی، شانس خود را برای حضور در ترکیب اصلی کاروان در بازی های پارالمپیک ریو امتحان می کنند.

رقابت های باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولین؛

رقابت های باشگاهی دوومیدانی جانبازان و معلولین در بخش بانوان روز چهارشنبه پنجم خرداد ماه، در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین خبرداد:

علی اصغر هادی زاده رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین نتایج تیمی مسابقات بخش مردان در دو گروه تخصصی دوها و پرش ها و نیز مواد پرتابی اعلام کرد.

رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین خبرداد:

در حاشیه اعلام اسامی راه یافتگان به تیم ملی دوو میدانی جانبازان و معلولین، علی اصغرهادی زاده، رئیس انجمن دو ومیدانی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

رئیس انجمن دوومیدانی اعلام کرد:

در آستانه برگزاری اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دو و میدانی برای آمادگی بازی های پارالمپیک،علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دوومیدانی گفتگویی با روابط عمومی فدارسیون انجام داد.

صفحات