ارتقا رنکینگ بازیکنان ملی پوش هدف اصلی از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
مربی تیم ملی بوچیا اعلام کرد:
ارتقا رنکینگ بازیکنان ملی پوش هدف اصلی از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

دومین مرحله از تمرینات تیم ملی بوچیا جهت اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، با مربی گری افسانه علی پور و سعید یار محمدی، در حال برگزاری است.

علیپور، یکی از دو مربی این اردو در خصوص تمرینات این مرحله گفت: دومین مرحله از تمرینات تیم ملی برای اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه،با حضور 4 ورزشکار خانم و 4 ورزشکار آقا از 23 فروردین ماه آغاز شده و فردا، 29 فروردین ماه به کار خود پایان می دهد.

وی افزود: پس از اتمام این مرحله ازتمرینات یک اردوی دیگر در اردیبهشت ماه برگزار می شود که متصل به اعزام است و 29 اردیبهشت نیز اعزام تیم ملی به رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به میزبانی هنگ کنگ، صورت خواهد گرفت.

مربی تیم ملی بوچیا خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه نیمی از ورزشکاران در استان های گیلان و زنجان زیر نظر مربیان کنونی تیم ملی فعالیت می کنند، در فواصل بین اردویی کاملا زیر نظر هستند و تمرینات آنها متوفقف نمی شود و نیمی دیگر از ورزشکاران نیز با استفاده از طرح تمرینی که در انتهای اردو به آنها داده می شود، تمرینات لازم را در فواصل بین اردویی انجام می دهند و به صورت مرتب زیر نظر هستند.

علیپور در ادامه گفت: بیشترین تمرکز ما در این اردو بر قدرت و سرعت ملی پوشان و همین طور تمرینات به جهت افزایش تمرکز و اصلاح تکنیک ها بود و باید بگویم که خوشبختانه به نسبت مسابقات انتخابی و حتی پیش از آن عملکرد ورزشکاران در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ، پیشرفت خوبی در ملی پوشان ایجاد شده و شرایطشان در هر اردو بهتر می شود.

وی اضافه کرد: در مجموع از شرایط اعضای تیم ملی رضایت داریم ولی در برخی از کلاس ها امید بیشتری به کسب نتیجه در مسابقات هنگ کنگ وجود دارد. تیم ایران در دو کلاس BC3 و BC4 در مسابقات دوبل ودر کلاس های BC1 و BC2 نیز در مسابقات انفرادی شرکت می کند.

مربی تیم ملی افزود: رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دارای امتیاز ارتقا رنکینگ جهانی است و شرکت در آن کمک می کند تا ورزشکاران اعزامی ما که ازمیان آنها تنها یک نفر در رنکینگ جهانی است، وارد این جدول شوند و هر امتیازی که بدست آورند در آینده برای مسابقات قهرمانی جهان سال 2018 موثر خواهد بود.

تیم ملی بوچیا ایران با ترکیب فهیمه عباسی،راضیه کاظم پور(گیلان)،رضا محمدی پناه،فرشید استجلو(زنجان)،مریم ملکی فلاح(البرز)،جمیله فلاح،حسین جعفری(تهران) و فرشید داغستانی (آذربایجان غربی) به رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اعزام خواهد شد.

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی