ارم: کسب مجدد نشان طلا از مسابقات جام جهانی کرواسی دلچسب بود/ از عملکردم رضایت دارم

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
ملی پوش تیم تیراندازی جانبازان و معلولین؛
ارم: کسب مجدد نشان طلا از مسابقات جام جهانی کرواسی دلچسب بود/ از عملکردم رضایت دارم

سمیرا ارم، ملی پوش تیم تیراندازی جانبازان و معلولین است که از رقابت های جام جهانی کرواسی موفق به کسب یک نشان طلای تیمی در تپانچه خفیف 50 متر شد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون عملکردش در این مسابقات گفت: مسابقات کرواسی بعد از نزدیک به یکسال دور بودن تیم ملی از میادین بین المللی اتفاق افتاد و تجربه ی خوبی بود.

ارم افزود: در مقایسه با دوسال قبل که در مسابقات جام جهانی کرواسی شرکت کردم، تجربیات بیشتری دارم و تلاش می کنم با همین تجربیات و روحیه ی خوبی که دارم در مسابقات پیش رو به نتایج مطلوب تری دست پیدا کنم. ضمن اینکه کسب مجدد نشان طلا از این مسابقات برای من دلچسب بود و خوشحالم که تجربه ی شیرین دوسال پیش تکرار شد.

وی تصریح کرد: برای اولین بار بود که در مسابقات برون مرزی در بخش تپانچه خفیف تیر می زدم و تمرینات من در این رشته به دو اردوی اخیر که شامل 15جلسه تمرینی بود برمی گردد. اما خوشبختانه توانستم هم در اردوهای ایران و هم در تمریناتی که در کرواسی داشتیم، رکوردهای خوبی ثبت کنم و به صلاحدید کادر فنی در مسابقات این رشته هم شرکت کردم ورسیدن به فینال و کسب مدال طلا در بخش تیمی، دستاورد بسیار مهمی برای من به شمار می رود.

ملی پوش طلایی کشورمان گفت: اینکه سه ورزشکار بانوی ایرانی بتوانند به فینال این رشته راه پیدا کنند و ضمن رکورد شکنی به نشان طلا هم دست یابند، اتفاق بسیار مهمی بود که باعث تعجب و بعضا ناراحتی برخی از دیگر شرکت کنندگان شده بود! چرا که تپانچه خفیف اصولا یک رشته ی مردانه است و حضور بانوان در آن و کسب افتخار از این رشته اتفاق بسیار خوبی است.

ارم خاطر نشان کرد: اگرچه ممکن است عده ای فکر کنند تنها با کسب مدال می توان موفق بود اما باید بگویم که بعد از بازی های پارالمپیک ریو و فشار زیادی که روی خودم احساس می کردم، شرکت در این مسابقات و ثبت رکوردهایی خوب به من کمک کرد تا با ذهنی آرام تر روند تمریناتم را ادامه دهم و رسیدن به فینال هر دو رشته برای دستاورد خوبی بود. ضمن اینکه تیراندازی رشته ای زمان بر است که باید در آن صبر پیشه کرد و از نوساناتی که اتفاق می افتد کسب تجربه نمود.

 

 

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی