از عملکرد بانوان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در سال 95 تقدیر شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
در نشست "تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه"؛
از عملکرد بانوان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در سال 95 تقدیر شد

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در نشست تخصصی "تبیین راهبردهای ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه " مورد تقدیر قرار گرفت.

این برنامه،روز گذشته  با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاون امور ورزش بانوان،نواب رییس بانوان فدراسیون ها و مسئولین ورزش بانوان استان ها در هتل المپیک تهران برگزار شد.

این نشست (با محوریت سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید) با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، فریبا محمدیان معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و مشارکت بیش از 100 نفر از نواب رییس بانوان فدراسیون ها و مسئولین ورزش بانوان استان ها با برگزاری کارگاه های تخصصی اعم از تشریفات برون مرزی ویژه نواب رییس بانوان فدراسیون های ورزشی، کارگاه چگونگی جذب منابع انسانی از مجراهای قانونی، کارگاه اوقات فراغت و خانواده، کارگاه ارائه شاخص ارزیابی عملکرد استان ها، کارگاه ارائه شاخص ارزیابی عملکرد فدراسیون ها و کارگاه تشریفات سفرهای داخلی ویژه مسئولین ورزش بانوان استان ها ادامه یافت.

در پایان نیز از فدراسیون هایی که بهترین عملکرد را در حوزه بانوان در سال 95 داشتند و نیز از نواب رئیس این فدراسیون ها، تقدیر بعمل آمد و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین نیز در زمره فدراسیون های تقدیر شده بود.

 همچنین از خانم رباب شهریان،معاون پیشین امور بانوان وزیر ورزش و جوانان نیز تقدیر شد.

عکس: بهنام رنجکش/ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی