اعلام آمادگی 700 ورزشکار از 29 استان برای مسابقات قهرمانی کشور/ حضور رئیس IPC در افتتاحیه مسابقات

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین اعلام کرد:
اعلام آمادگی 700 ورزشکار از 29 استان برای مسابقات قهرمانی کشور/ حضور رئیس IPC در افتتاحیه مسابقات

در حاشیه برگزاری سومین نشست هماهنگی رقابت های قهرمانی کشور دو ومیدانی که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار خواهد شد، بهمن رضایی در خصوص این مسابقات گفتگویی با روابط عمومی انجام داد.

وی در خصوص آخرین آمار شرکت کنندگان گفت: این مسابقات با حضور 450 نفر از ورزشکاران در بخش جانبازان و معلولین و 250 نفر در بخش نابینایان و کم بینایان برگزار می شود و تقریبا به غیر از یک تا دو استان، از سرتاسر کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی دریافت کرده ایم.

رضایی خاطر نشان کرد: نزدیک به 30 درصد از شرکت کنندگان از جوانان زیر 18 و 20 سال هستند و این مساله نوید بخش حضور درخشان این نفرات در سالهای آتی خواهند بود.

رئیس انجمن دو ومیدانی افزود: پیش از سال جدید دو جلسه ی هماهنگی این مسابقات را در محل فدراسیون وررزش های جانبازان و معلولین برگزار شد و امروز نیز سومین نشست با حضور جمعی از مسئولین فدراسیون های جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان  برگزار و هماهنگی های لازم جهت مسابقات انجام شد.

وی گفت: مسابقات طی روزهای 13 تا 16 اردیهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه ی ورزشی آفتاب انقلاب تهران با حضور داوران رسمی فدراسیون انجام می شود و پیش از آغاز مسابقات مراسم افتتاحیه باشکوهی با حضور سر فیلیپ کریون، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک، برگزار خواهد شد.

رضایی اعلام کرد: در کنار این رویداد بزرگ، 11 اردیبهشت ماه دوره داوری سطح دو بین المللی و نیز دوره کلاس بندی با حضور مدرسینی از اروپا را در برنامه داریم و در مجموع امیدواریم برگزاری شایسته ی این رویدادها، اتفاق مثبتی برای خانواده ی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان باشد.

عکس: رضا جوشقانی

دسته: 
انجمن: 

نظرات (1)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی