اولین مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین اصفهان افتتاح شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
همزمان با میلاد حضرت علی (ع)؛
اولین مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین اصفهان افتتاح شد

همزمان با میلاد حضرت علی (ع)، اولین مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین اصفهان با نام شهید حجت الاسلام و المسلمین عبدالله  میثمی، با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.

این مجموعه ورزشی در شهر اصفهان با پیگیری هیات اصفهان و  به همت شهرداری و شورای شهر ساخته شده است و اصفهان پس از تهران، دومین شهری است که مجموعه اختصاصی برای ورزش جانبازان و معلولین را تجهیز نموده است.

محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در حاشیه افتتاح این مجموعه گفت: پس از تهران مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان شهيد ميثمی اصفهان دومين مجموعه در كشور است كه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان ساخته شده است.

وی تصريح كرد: با همت مديريت شهری اصفهان شاهد بهره برداری از مجموعه زيبا و استاندارد برای ورزش جانبازان و معلولین اصفهان هستيم تا مورد استفاده شهروندانی با توانمندی‌های بسيار قرار بگيرد.

ریيس فدراسيون ورزش جانبازان و معلولین ادامه داد: توانمندی‌های شهروندان جانباز و معلول كشورمان به جايگاه های رفيعی مانند سيامند رحمان، خانم‌ها زهرا نعمتی،ساره جوانمردی و بسياری از ورزشكاران ديگری می‌رسد كه هر يک در دنيا افتخار آفرين هستند. 

وی ضمن ابراز خوشحالی از نامگذاری اين مجموعه ورزشی به نام يک شهيد،تاكيد كرد:استقلال و سربلندی ايران امروز مديون اين شهدا بوده و جای خرسندی است كه اين مجموعه ورزشی ويژه جانبازان و معلولین به نام شهيد بزرگوار شهيد ميثمی نامگذاری شده است.

خسروی وفا افزود:نگاه شهروندی مديريت شهری اصفهان به افراد جانباز و معلول در حمايت از اين قشر توانمند از جامعه جای تقدير و تشكر دارد.

وي با بيان اينكه مجموعه ورزشی شهيد ميثمی بايد به شكل مجموعه‌ای كامل‌تر تبدیل گردد،اضافه كرد: بايد با كمک خيران و ساير دستگاه‌های استان اصفهان زمين‌های خالی اطراف اين مجموعه ورزشی نيز برای استفاده‌های مختلف جانبازان و معلولین ساخته و مورد بهره‌برداری قرار بگيرد تا شاهد يک مجموعه ورزشی كامل و بی‌نظير در سطح كشور باشيم.

محمد رضا آقاباباگلیان، رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان نیز در این خصوص افزود: در چند سالی که افتخار خدمت به ورزشکاران جانباز و معلول را در هیأت ورزش جانبازان و معلولین استان اصفهان داشتم، داشتن یک ورزشگاه اختصاصی دغدغه این ورزشکاران بود.

وی افزود: امیدوارم با افتتاح این مجموعه ورزشکاران جانباز و معلول اصفهان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو سهم ویژه‌ای داشته باشند.

آقاباباگلیان گفت: با مشارکت ویژه شهرداری اصفهان و سازمان آتشنشانی، این سالن بر اساس آخرین استاندارد‌های ایمنی ساخته شده و تمام مناسب‌سازی‌های لازم برای استفاده افراد ویلچرنشین در آن انجام گرفته است. این مجموعه شامل سالن چندمنظوره با مساحت ۲۵۰۰مترمربع، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق داوران، اتاق پزشک، فضای اداری، سالن تیراندازی با استاندارهای هوشمند، سالن بوچیا، وزنه‌برداری، تنیس روی میز، بدنسازی  و سایر امکانات است.

وی ادامه داد: امیدوارم با امکاناتی که از سوی مجموعه مدیران شهری در این مکان فراهم شده است، ورزشکاران اصفهانی را در قله‌های اوج و افتخار ببینیم و پاسخگوش زحمات و تلاش‌های مدیران شهری باشیم.

آقاباباگلیان در پایان از تلاش‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان، مدیران مناطق ۱ ، ۳ و ۱۳ شهرداری، سازمان ورزش شهرداری اصفهان، اداره‌کل ورزش و جوانان استان، اداره کل بهزیستی و فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین برای احداث نخستین مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولین اصفهان قدردانی کرد.

عکس: شریف/ خبرگزاری ایمنا اصفهان

 

دسته: 
استان: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی