برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی در سه مرحله/ ارتقا رنکینگ جهانی از رقابت های قهرمانی جهان و پاراآسیایی جاکارتا

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین اعلام کرد:
برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی در سه مرحله/ ارتقا رنکینگ جهانی از رقابت های قهرمانی جهان و پاراآسیایی جاکارتا

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین از برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی در سه مرحله خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: برترین های مسابقات قهرمانی کشور و مسابقات آزاد سال 95 در سه مرحله به اردوی آمادگی دعوت شده اند و در نظر داریم طی این اردو پس از انجام رکوردگیری، نفراتی که از لحاظ عملکرد و معیارهای اخلاقی، ملاک های مورد نظر کادر فنی را داشتند، برای شرکت در اردوی تیم ملی انتخاب کنیم.

اله کرمی افزود: هدف اصلی از برگزاری این اردوها شناسایی نفرات جدید است و تعدادی از جوانانی که عملکرد خوبی در مسابقات داشتند نیز به اردو دعوت شدند تا در اهداف کوتاه و بلند مدت تیم ملی از آنها استفاده شود.

رئیس انجمن تیراندازی خاطر نشان کرد: در سال جدید قصد داریم در بخش خفیف، به غیر از تپانچه که به مدت سه سال است فعال شده، در تفنگ کلاس SH1 و SH2 نیز فعالیت مان را آغاز کنیم و امیدواریم در این بخش نیز موفق باشیم.

وی گفت: پیش از سال جدید اردوهای آموزشی با حضور نفراتی که از مسابقات کشوری و آزاد انتخاب شده بودند برگزار و مسائل مورد نظر آموزشی به این افراد منتقل شد. در اردوی انتخابی اما تمرکز بیشتر بر رکوردگیری است و آنچه برای ما اهمیت بیشتری دارد، رکوردهای مقدماتی تیراندازان است.

رئیس انجمن تیراندازی افزود: در خصوص نفرات پیشین تیم ملی نیز مساله همانند سایر ورزشکاران است و آنها نیز می بایست در اردوی انتخابی شرکت کنند، البته تنها افرادی دعوت شدند که در مسابقات آزاد یا قهرمانی کشور سال گذشته حضور یافتند و شرکت داشتن در مسابقات سال 95 ملاک مهمی برای انجمن است. از این پس نیز اگر مدعوین در اردو غیبت داشته باشند، از تیم خط می خوردند.

اله کرمی اعلام کرد: هدف ما جذب حداکثر نفرات در سطح عالی است و هر چه تعداد تیراندازان بیشتر باشد، سطح رقابت نیز بالاتر می رود و ورزشکارانی که خوب باشند و رکوردهای آنها در سطح جهانی و یا نزدیک به آن باشد و از نظر اخلاقی نیز خوب باشند، حتی اگر در این اردو دعوت نشده باشند شانس ورود به تیم ملی را دارند و اگر در مسابقات آزاد امسال و مسابقات لیگ باز هم تیراندازان خوبی شناسایی کنیم به اردو دعوت می شوند.

وی گفت: سال آینده میلادی مسابقات قهرمانی جهان و نیز مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را پیش رو داریم که برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید از این مسابقات و نیز دیگر رویدادها، رنکینگ جهانی  خود را ارتقا دهیم و در سال جاری میلادی نیز اگر رویدادی که دارای ارتقا رنکینگ باشد از سوی IPC مشخص شود، در آن شرکت می کنیم.

اله کرمی در پایان اعلام کرد: اردوی انتخابی تیم ملی از 2 تا 6 اردیبهشت ماه در مواد P1 و P2 کلاس Sh1 (تپانچه بادی آقایان و بانوان)، از 6 تا 10 اردیبهشت ماه در مواد R1,R2,R3 کلاس Sh1 (تفنگ بادی آقایان و بانوان) و از دهم تا پانزدهم اردیبهشت ماه در مواد R5 و R4 کلاس Sh2 (تفنگ بادی آقایان و بانوان) به سرمربیگری حسین امیری و سرپرستی فاطمه روزبهانی، در محل سالن تیراندازی فدراسیون برگزار می شود و از برخی کمک مربیان استانی فعال که در مسابقات سال گذشته انجمن را یاری کردند نیز استفاده می کنیم.

مدعوین به اردو نیز به ترتیب زمان برگزاری اردوها به شرح زیرمعرفی شده اند:

بخش اول: مهدی زمانی شورابی، حمید آقاهادی، فهیمه رحیمی(تهران)، مجید فلاح اردشیر،الناز عونی(آذربایجان شرقی)، مصطفی خادم عبدل آباد(خراسان رضوي)، عظیم کریمی(گیلان)، خدیجه رستمی(خوزستان)، زیور فدایی(چهارمحال‌وبختياري)، ابراهیم سرودی، فاطمه هنرور، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)

بخش دوم: محمد مرادی(آذربایجان شرقی)، علی میرزایی، معصومه جلیلیان، سحر نجات پور(خراسان رضوی)، خدیجه ایمان طلب(گیلان)، رقیه شجاعی(زنجان)، طیبه جلال پور(یزد)

بخش سوم: هادی نجفی ملکی، سمانه کوثرمدار، زهرا قنبری، مجید بابایی(تهران)، معصومه سلیمی(آذربایجان شرقی)، زهرا غلام‌زاده(گيلان)، سیدحمیدرضا موسوی، مهدی برنایی(فارس)، محمدرضا امینی(سمنان)، معصومه خدابخشی(لرستان)

 

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی