برگزاری ششمین دوره رقابت های باشگاهی/ 27 دی ماه آخرین فرصت اعلام آمادگی تیم ها

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین اعلام کرد:
برگزاری ششمین دوره رقابت های باشگاهی/ 27 دی ماه آخرین فرصت اعلام آمادگی تیم ها

مجید نوروزی، رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین از برگزاری ششمین دوره رقابت های باشگاهی شنا خبر داد.

وی در این خصوص گفت: آیین نامه برگزاری این رقابت ها به هیات های استانی ارسال شده و تاکنون تعدادی از استان ها نیز با معرفی تیم ها و شناگران خود برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند، با اینجال مهلت ثبت نام تمدید شد و استان هایی که هنوز اعلام آمادگی نکرده اند تا 27 دی ماه فرصت دارند.

رئیس انجمن شنا خاطر نشان کرد: رقابت ها در مواد آزاد، پروانه، قورباغه، کرال پشت، مختلط انفرادی و در کلاسهای 10 گانه برگزار می شود و هر تیم می تواند 7 ورزشکار همراه داشته باشد و مجموع امتیازات کلاس بندی این ورزشکاران نباید بیشتر از 49 باشد. همچنین هر تیم ملزم به همراه داشتن دو ورزشکار زیر 23 سال است و اگر بتواند تعداد بیشتری شناگر در این محدوده سنی جذب کند، مانعی برای حضور بیش از 2 نفر نیست.

نوروزی افزود: به منظور جوان گرایی و جذب استعدادهای جدید این امتیاز را در نظر گرفتیم که شناگران زیر 10 سال در هر تیم چنانچه بتوانند مسابقه خود را به اتمام برسانند، 9 امتیاز به تیم آنها تعلق خواهد گرفت.

وی اعلام کرد: امسال برای اولین بار این فرصت ایجاد شده که شناگرانی که نتواسته اند در قالب یک تیم باشگاهی در مسابقات شرکت کنند و حامی مالی ندارند، به هیات های استانی خود مراجعه کنند و با دریافت معرفی نامه و نیز پرداخت ورودیه ی اعلام شده، به صورت آزاد در رقابت ها شرکت کنند. بدیهی است که این شناگران در مواد مورد نظرشان می توانند مدال دریافت کنند و این فرصت را دارند که عملکردشان را به نمایش بگذارند.

رئیس انجمن شنا در پایان گفت: با پایان یافتن مهلت دریافت اعلام آمادگی ها، میزبان این مسابقات و نیز تاریخ دقیق برگزاری رقابت ها اعلام خواهد شد.

 

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی