تمریناتم را از این هفته آغاز می کنم/ قرار داشتن نام پارالمپین های ایرانی در گینس افتخار بزرگی است

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
زهرا نعمتی:
تمریناتم را از این هفته آغاز می کنم/ قرار داشتن نام پارالمپین های ایرانی در گینس افتخار بزرگی است

زهرا نعمتی، بانوی کماندار پرافتخار تیم ملی، از آغاز تمریناتش در سال جدید خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: خوشبختانه سال گذشته روند درمانم به خوبی پیش رفت و از این هفته می توانم تمریناتم را آغاز کنم.

نعمتی افزود: از دوم اردیبهشت ماه در اولین اردوی تیم ملی پارالمپیک حضور خواهم داشت و پیش از آن نیز تمریناتم را در تیم ملی المپیکی ها دنبال می کنم.

دارنده دو نشان طلا از بازی های پارالمپیک خاصر نشان کرد: ثبت نام پارالمپین های ایرانی در کتاب گینس افتخار بزرگی است و قطعا انگیزه ملی پوشان جانباز و معلول کشورمان را دو چندان خواهد کرد.

بانوی کماندار تیم ملی گفت: حضور من در نشست کنوانسیون حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل که به میزبانی ژنو برگزار شد، بسیار اتفاق خوبی بود و خوشحالم که  به عنوان نماینده ورزش پارالمپیک ایران در این نشست شرکت کردم.

نعمتی افزود: در این نشست پیرامون عملکرد ورزشکاران ایرانی حاضر در بازی های پارالمپیک و چگونگی پیشرفت این بخش و نیز درباره نتایجی که در بازی های پارالمپیک ریو به دست آمد مطالبی را عنوان کردم که با بازخوردهای مثبتی همراه بود.

وی خاطر نشان کرد: از اینکه به عنوان نماینده ورزش پارالمپیک ایران، به ویژه نماینده بانوان ورزشکار کشورمان و با حجاب اسلامی در این نشست حضور پیدا کردم خوشحالم و باعث افتخار است.

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی