تیم ایران برای اولین حضور خود در رقابت های صحرانوردی امشب عازم آلمان می شود

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین:
تیم ایران برای اولین حضور خود در رقابت های صحرانوردی امشب عازم آلمان می شود

عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین، در خصوص برنامه ملی پوشان ایران در مسابقات جهانی آلمان و نیز کمپ آموزشی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در این زمینه افزود: برای اولین بار است که تیم ملی ایران در رقابت های صحرانوردی شرکت می کند و با توجه به اینکه این مسابقات دارای امتیاز سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی نیز هست، امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در این بازی ها را بدست بیاوریم.

ساوه شمشکی خاطر نشان کرد: اردوی تیم ملی از اواخر دی ماه آغاز شد و در اوایل اردو ملی پوشان به صورت رول اسکی تمرین کردند و هشت روز پایانی را نیز روی برف تمرین داشتند. جا دارد از همکاری خوب مسئولین پیست های دربند سر و دیزین که نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم.

رئیس انجمن اسکی گفت: می توان گفت ملی پوشان به پنجاه درصد آمادگی مورد نظر دست پیدا کرده اند و با توجه به اینکه اولین تجربه ی آنها در مسابقات صحرانوردی است، انتظار مدال نداریم اما امیدواریم که بتوانند سهمیه کسب کنند.

وی افزود: پیش از آغاز مسابقات، نمایندگان کشورمان در یک کمپ آموزشی شرکت می کنند و دو مربی خوب تیم ملی احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی نیز در دوره تخصصی بین المللی مربی گری صحرانوردی معلولین حضور خواهند یافت.

ساوه شمشکی تصریح کرد: کمپ آموزشی به مدت 8 روز به طول می انجامد و پس از آن کلاس بندی انجام می شود و در نهایت رقابت ها از یکم تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان پنجم بهمن به میهن باز خواهد گشت.

تیم ملی اسکی صحرانوردی معلولین ایران با ترکیب حسن میرزاحسینی، الهه قلی فلاح، مهدی حسین زاده و ابوالفضل خطیبی، با هدایت احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی، مربیان تیم ملی، شامگاه سه شنبه، 19 دی ماه عازم آلمان خواهد شد.

 

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی