دعوت شدگان به تیم ملی تا تیر ماه معرفی می شوند/ منتظر اعلام سهمیه های ایران برای پارالمپیک زمستانی از سوی IPC هستیم

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین اعلام کرد:
دعوت شدگان به تیم ملی تا تیر ماه معرفی می شوند/ منتظر اعلام سهمیه های ایران برای پارالمپیک زمستانی از سوی IPC هستیم

رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین در پایان دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور از چگونگی روند انتخاب نفرات تیم ملی خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: این مسابقات برای دومین سال متوالی بود که برگزار می شد و خوشحالیم که در مدت زمان کوتاهی که از آغاز به کار انجمن اسکی می گذرد، علاقه مندان به این رشته جذب شدند و می توانیم با پتانسیل موجود حضور خوبی در مسابقات برون مرزی داشته باشیم.

شمشکی افزود: برای حضور در تیم ملی، رکوردهای اسکی بازان در مسابقات بین المللی که دی ماه سال گذشته برگزار شد و نیز مسابقات قهرمانی کشور مورد نظر خواهد بود و البته در گام اول منتظر اعلام سیاست های ورزش های زمستانی IPC هستیم که در اجلاس سالیانه ای که اواخر اردیبهشت تا اوایل خرداد ماه به میزبانی اسلوونی برگزار می شود، مشخص می شود.

رئیس انجمن اسکی خاطر نشان کرد: پس از اعلام این سیاست ها، مشخص خواهد شد که چه تعداد سهمیه به ایران تعلق می گیرد و پس از آن تا پایان بهمن ماه سال جاری فرصت داریم از رویدادهای مصوب و مورد تایید، برای کسب سهمیه اقدام کنیم.

وی گفت: پس از اینکه تعداد سهمیه هایی که به ما تعلق می گیرد مشخص شد، نسبت به انتخاب نفرات اقدام می کنیم و حتما در هر رشته، یک نفر هم جایگزین خواهیم داشت، به عنوان مثال اگر در آلپاین دو سهمیه داشته باشیم، سه ورزشکار را به اردو دعوت می کنیم تا همیشه یک جایگزین برای مواقع ضروری وجود داشته باشد. اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نیز در تیر ماه سال جاری اعلام می شود و پس از آن برنامه های آماده سازی انجام می دهیم.

شمشک در پایان گفت: سیاست انجمن بر جوان گرایی و جذب نیروهای جوان و پشتوانه سازی است. بر همین اساس از استان هایی که نسبت به جذب ورزشکاران در این رشته اقدام کرده اند دعوت می کنیم نفرات مورد نظر خود به ویژه در سنین 15 تا 18 سال را که ترجیحا دارای معلولیت در قسمت بالاتنه باشند، به انجمن معرفی کنند تا شرایط حضور و فعالیت آنها در اسکی فراهم شده و در عین حال نیروهای جدید وارد این رشته شوند.

 

 

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی