فارس به عنوان قهرمانی دست یافت/ تهران و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری جانبازان و معلولین؛
فارس به عنوان قهرمانی دست یافت/ تهران و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند

نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری جانبازان و معلولین که به میزبانی زنجان برگزار شد، با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: در مسابقات این دوره 33 ورزشکار از 13 استان کشور طی دو روز با هم به رقابت پرداختند و مسابقات در سه رشته به میزبانی زنجان برگزار شد.

وی افزود: به نسبت دوره های قبل شرکت کنندگان جوان تری در مسابقات حضور داشتند و شاهد ثبت رکوردهای خوبی نیز بودیم که با ارتقا همراه بود. ورزشکاران جوان و جدیدی جذب این رشته شده اند که امیدواریم با بیشتر شدن رویدادهای برون مرزی دوچرخه سواری، بتوانیم انگیزه های آنها را حفظ کنیم.

رئیس انجمن دوچرخه سواری خاطر نشان کرد: مسابقات در سه رشته یک کیلومتر، استقامت، تایم تریل انفرادی برگزار شد که البته  رقابت های رشته تعقیبی انفرادی نیز به دلیل مناسب نبودن شرایط جوی انجام نشد.

این مسابقات از 12 تا 14 مهر ماه به میزبانی زنجان بر پا بود.

در پایان مسابقات این دوره و با احتساب مجموع امتیازات ورزشکاران تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند:

مقام اول     تیم فارس     75 امتیاز

مقام دوم     تیم تهران        71 امتیاز

مقام سوم    تیم آذربایجان شرقی   62 امتیاز

مقام چهارم  تیم خراسان رضوی   59 امتیاز

مقام پنجم      تیم زنجان        56 امتیاز

برترین های بخش انفرادی نیز به تفکیک رشته ها به شرح زیر مشخص شدند:

رقابت های بخش یک کیلومتر

کلاس C1  و C2

مقام اول   بهرام سلیمانی    فارس

مقام دوم    حجت صیاد     فارس

مقام سوم  منصور حیدری  آذربایجان شرقی

کلاس C3

مقام اول  آرش خزائی    تهران

مقام دوم   اسماعیل قاسمی    آذربایجان شرقی

مقام سوم   حسن اسلام      مازندران

کلاس C4

مقام اول  علیرضا قاسمی    تهران

مقام دوم    اکبر لطفی        کرمان

مقام سوم     عباس کشاورز    فارس

کلاس C5

مقام اول   مهدی محمدی     زنجان

مقام دوم    علی رضایی     مازندران

مقام سوم     علی سلطانی    اردبیل

 

رقابت های بخش استقامت

کلاس C1 و C2

مقام اول    بهرام سلیمانی    فارس

مقام دوم    حجت صیاد   فارس

مقام سوم   منصور حیدری    آذربایجان شرقی

کلاس C3

 مقام اول   آرش خزائی    تهران

مقام دوم       اسماعیل قاسمی    آذربایجان شرقی

مقام سوم     حسن اسلامی     مازندران

کلاس  C4

مقام اول   علیرضا قاسمی   تهران

مقام دوم   اکبر کریمی     زنجان

مقام سوم     اکبر لطفی    کرمان

کلاس C5

مقام اول     مهدی محمدی    زنجان

مقام دوم       صابر رحیم پور   گیلان

مقام سوم      علی رضائی    مازندران

رقابت های بخش تایم تریل انفرادی 

کلاس C1 و C2

مقام اول   بهرام سلیمانی    فارس 

مقام دوم    حجت صیاد     فارس

مقام سوم   پرهام سیما     آذربایجان شرقی

کلاس C3

مقام اول   آرش خزائی    تهران

مقام دوم     اسماعیل قاسمی   آذربایجان شرقی

مقام سوم    حسن اسلامی    مازندران

کلاس C4

 مقام اول     علیرضا قاسمی     تهران

مقام دوم    اکبر کریمی        زنجان

مقام سوم     مسلم مظفری    خراسان رضوی

کلاس C5

مقام اول     مهدی محمدی     زنجان

مقام دوم      علی سلطانی      اردبیل

مقام سوم     علی رضائی      مازندران

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی