نامزدی جایزه جهانی لاروس افتخار بزرگی است/ خوشحالم نماینده ورزش پارالمپیک ایران در این مراسم هستم

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان:
نامزدی جایزه جهانی لاروس افتخار بزرگی است/ خوشحالم نماینده ورزش پارالمپیک ایران در این مراسم هستم

سیامند رحمان، قهرمان دسته ی فوق سنگین بازی های پارالمپیک ریو و لندن، در آستانه ی سفر به موناکو برای حضور در مراسم بنیاد جهانی لاروس، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در خصوص این برنامه گفت: به غیر از من پنج ورزشکار دیگر نیز برای دریافت جایزه جهانی بنیاد لاروس در بخش پارالمپیک نامزده شده اند و تصور می کنم در مورد من، عملکردم در بازی های پارالمپیک ریو و ثبت رکورد تاریخی 310 کیلوگرم، دلیل اصلی برای نامزدی دریافت این جایزه است.

رحمان افزود: این انتخاب بر اساس رای مردم نیست و توسط هیات داوران این بنیاد انجام می شود، بنابراین هیچ احتمالی نمی توان داد که این جایزه را دریافت خواهم کرد یا خیر. نتیجه هر چه باشد، همین که به عنوان نماینده کشورم و نماینده ورزش معلولین ایران در این مراسم حضور پیدا می کنم، برایم افتخار بزرگی است.

با توجه به پایان سال 95 رحمان از تکرار عنوان قهرمانی در بازی های پارالمپیک به عنوان بهترین رویداد زندگی حرفه ای اش در این سال یاد کرد و گفت: رکورد شکنی در بازی های پارالمپیک ریو مهم ترین اتفاق سال 95 برای من بود که چهارسال برای محقق شدن آن منتظر بودم و خوشحالم که در نهایت این رکورد به نام کشورم ثبت شد.

سیامند رحمان، ملی پوش پرافتخار تیم وزنه برداری ایران، امشب عازم مونیخ خواهد شد و پس از آن با پروازی دیگر به فرانسه سفر می کند تا در نهایت شامگاه سه شنبه، 26 بهمن ماه در مراسم اهدای جایزه بهترین ورزشکاران المپیکی و پارالمپیک سال 2016 که در موناکو برگزار می شود، حضور یابد.

جایزه جهانی بنیاد لاروس از معتبرترین جوایز ورزشی دنیاست که هر ساله به بهترین ورزشکاران در بخش المپیک و پارالمپیک اهدا می شود.

پیش از این کاظم رجبی، پیش کسوت تیم ملی وزنه برداری نیز به عنوان نامزد این جایزه جهانی معرفی شده است و سیامند رحمان دومین ورزشکار پارالمپیکی ایران است که به انتخاب این بنیاد کاندید دریافت جایزه شده است.

 

 

 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی