نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری جانبازان و معلولین

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
به میزبانی زنجان برگزار می شود؛
نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری جانبازان و معلولین

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین از برگزاری نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی زنجان خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: این مسابقات با حضور نمایندگان 16 استان برگزار می شوند و شرکت کنندگان بدون در نظر گرفتن بازه ی سنی در این مسابقات شرکت می کنند.

عصفوری خاطر نشان کرد: ورزشکاران 11 مهر ماه وارد زنجان، محل برگزاری مسابقات می شوند و رقابت ها در 4 رشته ی سرعت یک کیلومتر، تعقیبی انفرادی، تایم تریل انفرادی و استقامت طی روزهای 12 و 13 مهر ماه برگزار خواهد شد.

رئیس انجمن دوچرخه سواری افزود: در حال حاضر رویداد برون مرزی برای این رشته در پیش نداریم اما قطعا چنانچه برنامه ای برای حضور رشته ی دوچرخه سواری در میادین بین المللی پیش بینی شود، نتایج مسابقات قهرمانی کشور در انتخابی تیم ملی تاثیر گذار و ملاک خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، فارس، کرمان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران و کردستان، 16 استانی هستند که ورزشکاران خود را به این مسابقات اعزام خواهند کرد و با احتساب سرپرستان و مربیان، نزدیک به 60 نفر در این رقابت ها حضور دارند.

نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری از 12 تا 14 مهر ماه به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

دسته: 
استان: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی